Almanya yolculuğunda Almanca eğitiminizi Net-Dil Almanca kurslarından online olarak indirimli alabilirsiniz. Kurs sonunda gireceğiniz ÖSD sınavına da Net-Dil kurumunda katılacaksınız. Sınav alanında uzman öğretmenlerden Almanca öğrenmek için şimdi Net-Dil Almanca kurslarına kaydolun.

Almanya çalışma, iş arama ve dil okulu vizelerinde sizden belli bir Almanca yeterlilik istemektedir. Çalışma ve iş arama vizelerinde ortalama A2-B1 dil yeterliliği, nitelikli iş gücü yasası kapsamında dil okulu vizelerinde ise A2 yeterlilik ve bunun sertifikalandırılmasını istemektedir. Net-Dil Almanca kursları sizlere online olarak Almanca kursu verip kurs sonunda yapılacak ÖSD sınavına da ayrıca hazırlayacaktır. Berlin Danışmanlık üzerinden Net-Dil Almanca kurslarımıza indirimli olarak kaydolabileceksiniz.

Almanya’da çalışmak için Almanca öğrenmeniz ve bunu sertifikalandırmanızda Net-Dil Almanca kursları sizi istediğiniz seviyeye en hızlı şekilde hazırlayacak ve Alman makamlarının istediği ÖSD yeterlilik sertifikasını tek seferde alacaksınız.

Online Almanca Kursu ile ÖSD Sertifikanızı Bizden Alın!

Kurs Takvimi ve Kayıt İçin Adres: https://netdilkurslari.com/

Online Almanca Kurs kaydı için yapmanız gereken tek şey Net-Dil kursları web sitesini ziyaret edip iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İlk açılacak yeni gruba şimdi kaydınızı yaptırın.

İletişim: https://netdilkurslari.com/

Almanca kurs ve ÖSD sınav ücretleri ayrı ayrı alınmaktadır. ÖSD sınav ücreti yetkili ÖSD merkezine ödenmektedir.

Mesleki sertifikalar sizlerin bir mesleğe / uzmanlığa sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu nedenle uluslararası geçerliliği olan kurum ve kuruluşlardan belge / sertifika almanız ve bunları referans mektubu, transkript ile belgelemeniz çok önemlidir.

Bu konuda destek için blog bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Empty section. Edit page to add content here.