Yasal Uyarı / Gizlilik / Kabul ve Beyanat

Berlin Danışmanlık, Almanya işçi alımı tasarısı kapsamında Almanya’nın adaylar için koymuş olduğu başvuru şartlarını Türkiye’de adayların iyi anlayıp en doğru şekilde başvuruya hazırlanmaları için danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirket kurulum, iş ve kariyer danışmanlığı alanında uzman bir ekiple faaliyetlerini yürütmektedir. Berlin Danışmanlık kesinlikle vize merkezi değildir ve vize danışmanlığı hizmeti vermediği gibi Almanya’ya gidebilme, iş bulabilme garantisi de vermez. Bu garantiler tamamen Alman hükümetinin inisiyatifinde ve yetkisindedir.

Alınan tüm hizmetler dijital ortamda gerçekleştiği ve alındıktan sonra hemen kopyalanabilir olduğu için kesinlikle geri iadesi yoktur. Bu husus özellikle aday ile görüşülmüş ve bu doğrultuda aday hizmeti / dijital ürünleri ve bilgi e-postalarını almaya karar vermiştir.

Uzmanlarımız eyalet istihdam ofisi temsilcileri ile koordineli çalışarak sizler için en iyi sonuçları almaktadır.

Almanya kanunlar ve standartlar ülkesidir. İstenilen şartlara uygun bir şekilde hazırlık yapıldığında olumlu sonuç alınması kaçınılmazdır. Genel olarak adayların elde ettikleri sonuçlar kişilerin kendilerine özgüdür. Herkes nitelikleri doğrultusunda aynı sonucu alamayabilir.

Resmi internet istemiz: www.berlindanismanlik.com dur. Bu siteden gelen mesajları dikkate almanız gerekmektedir. Danışmanlarımız ve partnerlerimizi sadece biz kendi adımıza işlem yapabilmeleri için yetkilendiririz. Tüm danışman ve partner kurum bilgileri size Berlin Danışmanlık tarafından bildirilmektedir.

Berlin Danışmanlık Türkiye’de görevlendirdiği iş ortakları ve uzmanları ile sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermekle yükümlü olup, adayın kendi hazırlıklarını tamamlamasını beklemektedir.

Hizmet Sözleşmesi / Şartlar

İş bu sözleşmede Berlin Danışmanlık web sitesini kullanan tüm kullanıcılar hizmet sözleşmemizi ve şartlarımızı kabul etmiş sayılmaktadır.

Cayma Hakkı

Ürün ve hizmetlerimiz dijital – elektronik ortamda bir ürün (text – yazı – bilgi) olduğu için cayma hakkı;

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara uygulanmaz ve geri iadesi mümkün değildir.

Bu konuda hizmet alacak tüm üyelerle mutabık kalınmıştır.

Berlin Danışmanlık

Tüm adaylarımıza bu süreçte başarılar dileriz.

Berlin Danışmanlık Ekibi

WhatsApp