Almanya için kullanılacak Cv ve diğer belgelerinizin Türkçeden Almancaya çevirileri profesyonelce yapılmaktadır. Almanca çeviriyi almancayı her bilen kişi yapamaz. Tüm meslekleri tanıyan ve bu alanda tecrübe sahibi çevirmenler en doğru şekilde belgelerinizi Almanyaca çevirebilir. Normal çeviri hizmetleri dışında noter onaylı yeminli tercümanlık hizmetimiz de mevcuttur.

Cv – Ön Yazı Çeviri, İş Planı Çevirisi, transkript çeviri, iyi niyet ve motivasyon mektubu çevirileri, konsolosluk dilekçeleri özenle uzman çevirmenler tarafından hazırlanır.

Geleceğinizi şekillendirecek Cv ve önemli belge çevirileriniz sorumluluk isteyen bir iştir. CV ve ön yazı çevirileriniz için bize ulaşın. En doğru, etkili ve hızlı şekilde tercümenizi yapalım. Türkiye’nin her iline kargo hizmetimiz vardır.

Çeviri işleriniz için tercüme şirket adresimiz aşağıdadır.

Das Tercüme (Noter Onaylı Almanca yeminli Tercüme)

Web Site: https://dastercume.com/

Çevirisi yapılacak metni / dosyayı bize microsoft ofis word formatında yollamalısınız. Dosyayı bize mail olarak yolladıktan sonra maliyet hesaplaması yapılır ve size kredi kartla ödeme imkanı sağlayacak ödeme linki yollanacaktır. Ödemenizi yaptıktan sonra çeviri hizmeti hemen başlar ve en kısa sürede tarafınıza yollanır.

Tüm çeviri ödemelerini eft, havale veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Yapılacak işlemin maliyeti çıkarıldıktan sonra size ödeme yapacağınız fiyat ve ödeme linki gönderilecektir.

Diğer dil çevirileriniz için lütfen bilgi alınız. Birçok temel dilde yeminli ve normal tercüme hizmetimiz vardır.

Empty section. Edit page to add content here.
Şimdi bize yazın!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Net-Dil Eğitim & Danışmanlık
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilgi almak için bize yazın.