ALMANYADAN İŞ SÖZLEŞMESİ HAZIR OLAN ADAYLAR

Yeni Göç Yasası Kapsamında Çalışma Vizesi Başvuru Danışmanlığı

  • Meslek lisesi, ustalık belgesi (iş tecrübe kanıtlı) veya fakülte diploma sahipleri
  • Mesleğe uygun ve Almanyadan iş sözleşmesi – işvereni hazır olan adaylar

Kanunlara göre mesleki nitelikleri çalışmaya uygun ve iş sözleşmesi olan adaylar yabancılar dairesinden alınacak hızlandırılmış prosedürle yaklaşık 3 ay içerisinde çalışma vizesi izni alabilmektedir.

Hizmet detayları ve maliyetleri için bize e-posta ile talebinizi ve niteliklerinizi iletiniz.

 info@berlindanismanlik.com

Vize ve şirket başvurularınızı yaparken size lazım olacak diploma ve mesleki yeterlilik sertifikalarınızın hazır olması gerekmektedir. Niteliklerinize göre sizden istenecek belgeleri ve hazırlıkları hızlı bir şekilde öğrenip iş başvurunuzu hızlı bir şekilde hazırlayıp başvurunuzu yapabileceksiniz.

Başvuru için dosyanız hazırlanırken kontrol edilecek en önemli belge banka hesap dökümleriniz olacaktır. Yurtdışına çıkacak veya şirket kuracak kişinin belirli bir para birikimine ve para hareketliliğine sahip olması gerekmektedir. Niteliklerinize göre sizden sponsorunuz yoksa belli bir limitte blokeli hesap göstermeniz istenecektir.

Mesleki sertifikalar sizlerin bir mesleğe / uzmanlığa sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu nedenle uluslararası geçerliliği olan kurum ve kuruluşlardan belge / sertifika almanız ve bunları referans mektubu, transkript ile belgelemeniz çok önemlidir.

Bu konuda destek için blog bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Empty section. Edit page to add content here.
WhatsApp