Fakülte mezunu hemşireler almanyada çalışabilecek! İş Garantisi

Fakülte mezunu olup orta seviye (B2) almanca yeterliliğine sahip olan hemşireler işverenleri tarafından hemen istihdam edilecekler. İşveren firmaların destekleri ise şu şekilde olacaktır.

1- Fakülte hemşirelik mezunu veya son sınıfta olmak

2- İşveren sözleşmesi ile sürece başlamak (indirimli dil kursu, karşılama ve 3 aylık konaklama hizmetleri alınabilmesi için işveren firmalar aday ile en başta 2 yıllık iş sözleşmesi yapacaklardır)

3- Anlaşmalı dil okullarımıza (indirimli) devam edip B2 seviye Goethe Enstitü veya ÖSD sınavına girerek sertifika almak

Mezun veya son sınıfta okuyan hemşire adayları için online dil kursu hizmetleri de anlaşmalı kurumlardan verilecek ve tüm adayların belirli aralıklarla almanca seviyeleri işveren firmalar tarafından kontrol edilecektir.

Detaylı bilgi için bize niteliklerinizi ve talebinizi mail ile yazabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
E-posta adresimiz: info@berlindanismanlik.com

Haberin devamı için Almanyada Hemşirelere İş Garantisi makalemize tıklayın

Fakülte mezunu hemşire olmak (tecrübeli hemşirelerin maaş baremleri daha yüksek olacaktır), orta seviye b2 almanca yeterlilik sınavlarında başarı sağlamak.

Dil kursu masraflarınız, dosya ve yeminli tercüme masraflarınız olacaktır. Almanyada çalışma hakkı kazandıktan sonra vize ve yol masraflarınız size ait olacak, ev tutabilme aşamasına gelene kadar 3 aylık konaklama hizmet bedeli işveren tarafından daha sonra maaşınızdan kesilecektir.

En önemli gereklilik dil sertifikasıdır.

Empty section. Edit page to add content here.
WhatsApp