DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Ücretli Bilgi ve Nitelik Kontrolü Talep Edin. Nasıl Hazırlanacağınızı Şimdi Öğrenin. 

Almanya yeni göç yasası, mavi kart başvuruları, çalışma izni ve oturum alma, şirket kurulumu hakkında web sitemizde tüm bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Bunlar dışında nitelik kontrolü, şartlara uygunluk, mesleki yeterlilik, dosya hazırlama ve gerekli evraklar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ek olarak 89.90 ₺ ile tüm sorularınıza mail ile cevap alabilecek ve uzman ile telefonla görüşebileceksiniz. Böylece durumunuzu kontrol ettirip buna göre işlemlerinize başlayabileceksiniz.

Bu Hizmeti Nasıl Kullanacaksınız?

  1. Ödemenizi yaptıktan sonra öncelikle tüm sorularınızı belirleyip e-posta ile bize gönderiniz. (mail adresimiz: info@berlindanismanlik.com)
  2. E-postanız bize ulaştıktan sonra sorularınız cevaplanır ve uzmanınızı arayabileceğiniz telefon numarası tarafınıza iletilir. Ortalama 50 dk. sürecek görüşme ile tüm sorularınız ve merak ettikleriniz cevaplanır.

ALMANYA 2020 İŞÇİ ALIMI DANIŞMANLIK PAKETİ

Telefon ve e-posta ile başvuru şartları, mesleki yeterlilik, dil seviyeleri, istenen evraklar  hakkında detaylı bilgi talebi için uzman ile telefon görüşme randevusu alabilirsiniz. Toplam ücret 89.90 ₺ dir.

Nasıl Kullanacaksınız?

  1. Ödemenizi yaptıktan sonra öncelikle tüm sorularınızı belirleyip e-posta ile bize gönderiniz. (info@berlindanismanlik.com)
  2. E-postanız bize ulaştıktan sonra sorularınız cevaplanır ve uzmanınızı arayabileceğiniz telefon numarası tarafınıza iletilir. Ortalama 50 dk. içerisinde tüm sorularınız ve merak ettikleriniz cevaplanır.
WhatsApp