Almanya için şirket kurma, hukuki ve mali prosedürleri yerine getirme işlemlerini sizin adınıza hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Kuzey Ren Westfalya (Nordrhein Westfalen) eyaleti içerisinde mali müşavirlik, hukuk müşavirliği, şirket danışmanlığı, vergi danışmanlığı, yatırımcı vizesi ve oturum alma gibi hizmetleri size uzman bir ekiple vermekteyiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili taleplerinizi bize iletip detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilir, uzmanlarımız ile görüşme randevusu ayarlayabilirsiniz.

Şirket kurulumu için buraya tıklayın

Şirketinizle ilgili tüm belgeler, iş planı, fizibilite ve proje raporları mali müşavirimizle birlikte hazırlanmaktadır.

İş Planı şirket kuracağınız zaman ilgili devlet kurumlarının sizden isteyecekleri en önemli dosyadır. İş planınız diploma ve sertifikalarınızla uyuşmalıdır. İş planınızı mutlaka başvuru yapacağınız ülkeden bir mali müşavir vasıtası ile hazırlamanızı ve belirli aralıklarla o ülkedeki yetkili kurumlara kontrol ettirmesi çok önemlidir. Bu sizin zaman ve para kaybetmenizi önleyecektir.

Başvuru için dosyanız hazırlanırken kontrol edilecek en önemli belge banka hesap dökümleriniz olacaktır. Yurtdışına çıkacak veya şirket kuracak kişinin belirli bir para birikimine ve para hareketliliğine sahip olması gerekmektedir.

Mesleki sertifikalar sizlerin bir mesleğe / uzmanlığa sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu nedenle uluslararası geçerliliği olan kurum ve kuruluşlardan belge / sertifika almanız ve bunları referans mektubu, transkript ile belgelemeniz çok önemlidir.

Bu konuda destek için blog bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Şirket kurulumu ve yatırımcı vize işlemleri için hizmet bedelleri projenize ve seçeceğiniz şirket türüne göre farklılık gösterecektir. Ön görüşmeden sonra size net fiyatlar çıkarılıp tarafınıza iletilmektedir.

Bilgi için: info@berlindanismanlik.com