NİTELİKLERİNİZE GÖRE HANGİ BELGELERİ HAZIRLAYACAĞINIZI ŞİMDİ ÖĞRENİN

Aşağıdaki hizmet paketlerinden niteliklerinize uygun seçeneği seçip ödemesini yaptıktan sonra bize niteliklerinizi mail ile yollamanız gerekmektedir. Niteliklerinize göre uzmanlarımız sizden istenecek belge listesini ve bunları nasıl  hazırlayacağınızı e-mail ile gönderecekler. Detaylı mailde size örnek olarak hazırlanmış belgeler de gönderilecektir. Hizmet alan tüm adaylarımız sorularını da uzmanlarımıza iletecekler ve takıldıkları noktalarda destek alabilecekler.

Hizmet Paket Detayları

Hizmet Kodu: DE001İş Arama Vizesi (Altın Vize) Başvuru Danışmanlığı

Hizmet Fiyatı: ………… – Şimdi Satın Al! (lütfen ödeme yaparken iletişim bilgilerinizi hizmet kodunuzu belirtiniz)

Hizmet Detayları: Bize hizmet kodunuzu belirterek ödemenizi yaptıktan sonra niteliklerinizi info@berlindanismanlik.com adresine hizmet kodunuz ile yollamanız gerekiyor. Mailiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede uzmanlarımız sizden hangi belgelerin isteneceğini belirten gerekli evrak listesi, bunları nasıl hazırlayacağınızı anlatan bilgileri mail ile yollayacaklardır. Siz de bu bilgiler doğrultusunda en net bilgilere ulaşmış olacak ve buna göre vize başvurunuzu yapabileceksiniz.

Not: Yukarıdaki fiyatlar sadece danışmanlık hizmet fiyatlarıdır. Belgelerinizi hazırlarken yeminli tercüme masrafları ve vize başvuru maliyetleri size ait olacaktır.

Hizmet Kodu: DE002Cv (özgeçmiş) ve Motivasyon Mektubu Hazırlama (Almanca)

Hizmet Fiyatı: ……….. – Şimdi Satın Al! (lütfen ödeme yaparken iletişim bilgilerinizi hizmet kodunuzu belirtiniz)

Hizmet Detayları: Bize hizmet kodunuzu belirterek ödemenizi yaptıktan sonra bize Türkçe hazırlanmış özgeçmiş taslağınızı yollamanız gerekmektedir. info@berlindanismanlik.com adresine hizmet kodunuz ile yollamanız gerekiyor.

Eğer tüm işlemlerinizin bizim tarafımızdan yapılmasını talep ederseniz lütfen e-mail ile bize talebinizi gönderin.

Fiyat teklifi iste – info@berlindanismanlik.com

Hizmet Sözleşmesini Okumak İçin Buraya Tıklayın.

Vize ve şirket başvurularınızı yaparken size lazım olacak diploma ve mesleki yeterlilik sertifikalarınızın hazır olması gerekmektedir. Niteliklerinize göre sizden istenecek belgeleri ve hazırlıkları hızlı bir şekilde öğrenip iş başvurunuzu hızlı bir şekilde hazırlayıp başvurunuzu yapabileceksiniz.

Başvuru için dosyanız hazırlanırken kontrol edilecek en önemli belge banka hesap dökümleriniz olacaktır. Yurtdışına çıkacak veya şirket kuracak kişinin belirli bir para birikimine ve para hareketliliğine sahip olması gerekmektedir. Niteliklerinize göre sizden sponsorunuz yoksa belli bir limitte blokeli hesap göstermeniz istenecektir.

Mesleki sertifikalar sizlerin bir mesleğe / uzmanlığa sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu nedenle uluslararası geçerliliği olan kurum ve kuruluşlardan belge / sertifika almanız ve bunları referans mektubu, transkript ile belgelemeniz çok önemlidir.

Bu konuda destek için blog bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Empty section. Edit page to add content here.
WhatsApp