Almanyada herhangi bir şirkete ortak olabilir, belirli bir hisse alabilir veya bir şirketi tamamen devralabilirsiniz. Yatırımcı olmak ve oturum hakkını elde etmenin en hızlı yolu şirket ortaklığı yapmaktır. Berlin Danışmanlık olarak bizler size hızlı bir şekilde yatırım yapabileceğiniz proje / şirket ortaklıkları hazırlamaktayız.

Almanya’da zahmetsiz bir şekilde yatırım yapıp oturum almak ve yapılan yatırımdan kazanç da sağlamak isteyen müşterilerimiz için ortaklığa hazır projelerimiz bulunmaktadır. Siz yatırımınızı yaparak resmi ortak olursunuz, kısa bir süre sonra şirket sizin oturum sürecinizi başlatır ve sonuçlandırır. Daha sonra isterseniz hisseniz olan şirketten kar payı almaya devam edersiniz isterseniz de kazançlı bir şekilde yine hissedarlara devir edebilirsiniz. Siz yatırımcı olduktan sonra oturum aşamalarını avukatlarımız gerekli çalışmaları yaparak işlemleri sonuçlandırmaktadır.

Almanya için şirket kurma, ortaklık yapma, hukuki ve mali prosedürleri yerine getirme işlemlerini sizin adınıza hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Detaylı bilgi için: info@berlindanismanlik.com

Vize ve şirket başvurularınızı yaparken size lazım olacak belgelerinizin hazır olması gerekmektedir. Hazırlık aşamasında danışmanlarımız belgelerinizin kontrolünü yapacaklardır.

İş Planı şirket kuracağınız zaman ilgili devlet kurumlarının sizden isteyecekleri en önemli dosyadır. İş planınız diploma ve sertifikalarınızla uyuşmalıdır. İş planınızı mutlaka başvuru yapacağınız ülkeden bir mali müşavir vasıtası ile hazırlamanızı ve belirli aralıklarla o ülkedeki yetkili kurumlara kontrol ettirmesi çok önemlidir. Bu sizin zaman ve para kaybetmenizi önleyecektir.

Başvuru için dosyanız hazırlanırken kontrol edilecek en önemli belge banka hesap dökümleriniz olacaktır. Yurtdışına çıkacak veya şirket kuracak kişinin belirli bir para birikimine ve para hareketliliğine sahip olması gerekmektedir.

Mesleki sertifikalar sizlerin bir mesleğe / uzmanlığa sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu nedenle uluslararası geçerliliği olan kurum ve kuruluşlardan belge / sertifika almanız ve bunları referans mektubu, transkript ile belgelemeniz çok önemlidir.

Bu konuda destek için blog bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Şirket kurulumu ve yatırımcı vize işlemleri için hizmet bedelleri projenize ve seçeceğiniz şirket türüne göre farklılık gösterecektir. Ön görüşmeden sonra size net fiyatlar çıkarılıp tarafınıza iletilmektedir.

Bilgi için: info@berlindanismanlik.com